Jak na jednoduché ale efektní velikonoční dekorace?

05.04.2020

Jak na jednoduché ale efektní velikonoční dekorace?

Není nic takového milé, jak naplnit svůj domov krásnými velikonočními dekoracemi, aby ste se dostali do ducha sezóny. Je to skvělý způsob, jak přinést barvu a radost do domu. A ty nejlepší druhy velikonočních ozdob jsou ty, které si sami vyrobíte. Od ručně vyrobených králíčků až po vajíčka a rozkošné kuřata, tyto lehké velikonoční dekorace pro domáce tvůrce dodají vaší Velké noci ten správný sváteční nádech.

Ať už jste zkušeným tvůrcům nebo nováčkem, máme pro vás tip na jednoduché velikonoční dekorace, které si vykouzlíte v pohodlí domova klidně i s vašimi dětmi. Ručně vyrobená dekorace je úžasným doplňkem k chutnému jídlu a nápojům, které se jistě objeví na vašem velikonočním stolu i v letošním roce. Přineste k sobě domů velikonočního ducha.

velikonoční dekorace

Zanedlouho přijdou i k nám velikonoční svátky. Všichni chceme samozřejmě zachytit veselou a svěží jarní náladu a vyzdobit byt velikonočními doplňky. Co nejlépe funguje s jemnými květy a větvičkami? Minimalistické vajíčka vytvořené akvarelem. Tyto barvy září jako jarní květiny.

Nepotřebujete toho vůbec moc, abyste vytvořili pěkné a efektní velikonoční ozdoby. Akvarelový papír, vodu, štětec, akvarelové popisovače či akvarelové barvy. Handmade jarní tvoření tedy může začít.

velikonoční akvarelové vajíčka

Nejprve vystřihneme z akvarelový papíru tvar vajíček. Navlhčíme jejich trochou vody. Teď to ještě nevypadá velkolepě, ale jakmile SOLO GOYA Aqua Paint Marker zasáhne mokrý papír, barva se vytáhne z pera a efektně se rozteče po papíře - pokaždé to vypadá jinak a originálně! Podobný efekt dosáhnete i akvarelovými barvami.

Malování akvarelovými popisovači

Ať už ve výrazné purpurové nebo ve veselé žluté barvě: SOLO GOYA Aqua Paint Marker kombinuje typický charakter tekoucí barvy se šikovností tužky. Vytváří nekomplikované barevné přechody ve stylu akvarelu. Ideální pro všechny, kteří rádi malují spontánně a milují individuální styl. Popisovač má elastickou špičku, která umožňuje přesné nanášení barvy a malování velkých ploch. Fantastický univerzální nástroj pro fanoušky akvarelu!

Milujeme jemný vzhled, který vytvářejí vodou ředitelné barvy na papíře. V závislosti na množství přidané vody jsou papírové velikonoční vajíčka někdy jemné a průhledné, jindy zářivě zbarvené. Pomocí SOLO GOYA Aqua Paint Marker můžete vytvářet i fantastické smíšené tóny.

tvorba akvarelem

Výhodou akvarelu je, že všechno rychle uschne. Hotové papírové vejce prodírkujte a zavěste na větve "velikonočního keře". Připravené - svátky mohou přijít!

Všem tvůrčím lidem přejeme uvolněné Velikonoce bez stresu a v dobré náladě.

S pozdravem,

Vaše Majka.

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
NTBjMTU0YT