O NÁS
MY HOME, s. r. o.

... jako domapohodlněbezpečně a bez obav.

 

Jsme rodinný podnik s kreativními a inovativními myšlenkami, mladý duchem a starý zkušenostmi. Snažíme se chápat potřeby klientů jako své vlastní a díky přátelské atmosféře, která u nás v My Home vládne, přinášíme teplo domova prostřednictvím lidského ale i profesionálního přístupu každému zákazníkovi.

 

V oblasti internetového obchodu a služeb úspěšně působíme již několik let a naše rodina e-shopů se tak díky důvěře klientů postupně rozrůstá nejen počtem ale i expandací do zahraničí. Dlouhodobě a úspěšně působíme nejen v České republice ale i na slovenském internetovém trhu.

 

Neustále sledujeme aktuální trendy a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim potřebám a překonávat vaše očekávání ať už jsou z oblasti umění, módy nebo zásilkového prodeje. Stáváme se součástí vašich domovů, dokážeme se vcítit do vašich potřeb, a tak je naším prvořadým cílem kvalita našich služeb a profesionální přístup.

 

Náš široký sortiment produktů je zárukou kvality a nejnižší ceny. Každý z vás se stává členem naší velké rodiny, a proto můžete vždy využít množství zajímavých slev, akcí či různých soutěží. Spojte se s námi na sociálních sítích a budete stále v obraze.

 

Nechte se hýčkat a vyberte si pohodlný způsob přepravy či bezpečný a rychlý způsob platby. Naše centrum služeb zákazníků vám vždy ochotně odpoví na vaše otázky prostřednictvím emailu, telefonicky nebo na online chate na naší stránce.

 

Tým My Home se bude vždy snažit, abyste se cítili jako doma

... pohodlně, bezpečně a bez obav!

 

RODINA E-SHOPOV


www.obraznastenu.cz "Oblečte Vaše stěny" - Inspirace pro Váš domabyt či kancelář.Prodej obrazů různých motivůrozměrů a formátů.

www.obalo.sk "Balení bez starostí" - Velkoobchodní ceny pro každého. Prodej obalovéhoči balicího materiálua kancelářských potřeb.
 
www.trendyhodinky.cz - speciální nabídka dámských a pánských hodinek za bezkonkurenčně ceny.
 
www.hodinky.tv - nejširší a největší nabídka módních dámských a pánských hodinek za nejnižší ceny na webu.
 
www.hodinky-dg.sk - nabídka svetoznámich zančiek jako D & G, Armani, Esprit, Burberry aMax XL Watches z garancí nejnižší ceny.

Není nám cizí ani prodej na aukčních portálech jako www.aukro.skwww.aukro.cz či www.mimibazar.skwww.mimiaukcie.skwww.mimibazar.cz nebo ww.mimiaukce.cz.Nabídku našich obrazů tištěných i ručně malovaných najdete také na stránce www.modrastrecha.sk.
 

 

Tým MY HOME, s.r.o.

MzJiMzZiN