ZBOŽÍ V AKCI


Japonské umělecké barvy Holbein


novinka


novinka


novinka

Profesionální barvy s více než stoletou historií

Značka Holbein, založená před více než stoletím, patří mezi nejuznávanější světové společnosti v oblasti profesionálních olejových a akrylových barev. V roce 1933 přivedly na trh svou první olejovou barvu a postupně rozvíjely kompletní sortiment výrobků.

Akrylové barvy od výmyslu světa

Mezi jedny z nejznámějších produktů patří akrylové barvy Holbein, které disponují rozmanitou škálou odstínů. Baleny jednotlivě, v praktických tubách, poskytují umělci možnost vybrat si barvu podle potřeby. Tyto profesionální akrylové barvy patří mezi nejkvalitnější na trhu. V oblibě je mají zejména zkušení umělci, avšak jsou vhodným dárkem i pro uměleckých nadšence. Série Holbein Heavy Body vznikla spojením tradičních organických pigmentů s novými anorganickými. Díky tomu získali strukturu podobnou olejovým barvám, která se ukazuje zejména při hrubších vrstvách.

Unikátním produktem jsou i akrylové barvy Gesso, které se používají jako základní nátěr na plátno, papír, dřevo a podobné povrchy, či jako matné akrylové médium. Barvy Gesso jsou mimořádně pigmentované a lze je míchat s jinými akrylovými barvami či primerem.

Olejové barvy nejvyšší kvality

Po více než 10 letém výzkumu značka Holbein přinesla na trh sérii Olejových barev Vernet. Tyto profesionální barvy na malování jsou vytvořeny z nejjemnějších pigmentů. Ty prošly zpracováním až dvakrát - což znamená, že poskytují vyšší pokrytí a větší lesk. Právě díky tomu se jedna tuba olejových barev na plátno vyrovná větším balením jiných značek.

Nejkvalitnější akvarel z Japonska

Země, která disponuje nejstarší akvarelový tradicí na světě, se podělila o své tajemství. Akvarelové barvy z dílny Holbein jsou vyráběny bez vedlejších živočišných produktů. Chemici při jejich výrobě používají nejjemnější pigmenty disponující světlostálostí a živostí barev. Aquarelové barvy jsou skvělou volbou nejen pro profesionály, ale i pro začátečníky objevujících tuto techniku. Sady akvarelových barev obsahují pečlivě vybrané odstíny se speciálně vytvořenými pigmenty.

OTg4Y