Lití akrylových barev | Harmonie v toku

10.03.2019

Lití akrylových barev | Harmonie v toku

Konzistentní nebo plné kontrastů - lití akrylových barev s Pouring médiem SOLO GOYA Liquid Fluid umožňuje tvořit barevné kombinace podle tvé nálady.

Lití akrylových barev je technika, která je mnohými oblíbená. SOLO GOYA Liquid Fluid zajišťuje, že i přes zkapalnění akrylové barvy zůstává výsledek oslnivý, jasný a s dobrým barevným tónem. Změní se jen konzistence a tekutost. Pouring obrazy můžeš tvořit se 48 odstíny akrylových barev SOLO GOYA Acrylic. Máš před sebou širokou škálu odstínů, které lze dobře kombinovat. Pouring technika je pro každého, kdo chce tvořit s neomezenými možnostmi.

 

Oblíbené barevné kombinace

Co tak barevná kombinace pro odvážné? Citrónově-žluté a kadmiové-žluté kontrasty s černou barvou oživí interiér, dodají mu energii a přivodí jarní náladu. Perleťová bílá dodá povrchu ten správný perleťový lesk.
 
lití akrylových barev
 
Líbí se ti víc růžová? Zkombinuj bílou a růžovou s purpurovou a vínově červenou. Kombinace jemných a odvážných tónů působí sebevědomě a energicky. Pokud miluješ modrou barvu, tak si vychutnej tvoření s krásnými odstíny safíru či tyrkysu. Smíchej sytě modrou barvu s bílou a vytvoř tak jemnou a elegantní scénu připomínající moře.
 
pouring technika pouring medium Kreul
technika lití akrylových barev
 
Na plátně můžeš stvořit i něco ušlechtilé s elegantním dojmem. Na malířské plátno použij kovové odstíny zlata a stříbra v kombinaci s černou a bílou. Překvapí tě úžasný a stylový výsledek.
 

Co potřebuješ na tvoření s Pouring médiem?

 
Nejprve vyber barvy, které chceš kombinovat, pak je zvlášť smíchej s tekutým médiem. Pokud chceš vytvořit na obraze i buňky, přidej i pár kapek silikonového oleje. Smíšené barvy pak aplikuj na plátno nebo vlej do jednoho plastového poháru. Už stačí jen počkat, dokud barvy na obraze neuschnou. Pro krásný lesk na závěr přetři obraz závěrečným lakem nebo sprejem.
 
Tip: Při tvoření můžeš nalít jednotlivé odstíny do jednoho plastového pohárku, ale také můžeš barvy nalévat zvlášť na plátno, barvy budou tak více oddělené, usměrňuj jejich tok nakláněním plátna. Můžeš také použít šablony a vytvořit tak konkrétní vzor. Originálnost výsledku docílíš přidáním minerálů či třpytivého prášku.
 
Experimentuj s Pouring médiem a barvami už dnes!
 
Janka
 
 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
M2MxZDN