S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Tvor kvalitně jako staří umělci pomocí lněného plátna MUSEAL

21.06.2022

Tvor kvalitně jako staří umělci pomocí lněného plátna MUSEAL

Jako společnost se stále více snažíme dbát na ekologičnost produktů, se kterými pracujeme. V naší nabídce proto najdeš mnoho vysoce kvalitních pláten a výrobků, které si zakládají na šetření životního prostředí. A jelikož neustále posouváme laťku kvality výše, chceme ti lépe představit lněné plátno MUSEAL.

lněné plátno MUSEALPhoto: Artmie.cz

Plátno ověřeno přírodou

Na začátku jsou louky lnu zality sluncem. Tyto rostlinky obsahují nejsilnější a nejpevnější přírodní vlákno, které je zpracováváno šetrným způsobem. Z nich vyrobené plátno je pevné a odolné vůči oděrkám a sedření.

Již při prvním doteku pocítíš spojení s přírodou, které umocňuje i dřevěný, ekologicky vyrobený rám ze smrkového dřeva. Navíc, lněné plátno je díky svým antibakteriálním účinkům vhodné i pro alergiky.

lněné plátno MUSEALPhoto: Artmie.cz

Jako od starých mistrů…

To, že lněné plátno vydrží mnohem déle, než jiné, věděli už staří umělci. Ti při své tvorbě sahali právě po tomto typu podkladu – určitě si vzpomeneš na díla da Vinciho či van Gogha.

A přesně tuto graci a pocit jedinečnosti jsme vložili do našeho plátna MUSEAL, takže si je nyní můžeš vychutnat při vlastním tvoření. Už jen vzít do ruky paletu s barvami a pustit se do práce…

plátna MUSEALPhoto: Artmie.cz

Ale, jaké barvy si vybrat? Olejové, napadlo by každému při vzpomínce na velkolepá díla starých mistrů. Vždyť není nad pocit, když se ty nejkvalitnější barvy jako Rembrandt či Van Gogh zhmotňují ve formě tvého vlastního velkolepého díla. A pokud se na to cítíš, my naprosto souhlasíme. Plátno MUSEAL je zde však i pro milovníky akrylových, temperových či kvašových barev – jednoduše, je jedno, jaký typ malby je tvůj oblíbený. Díky lněnému plátnu pocítíš výjimečnost svého díla nezávisle na použitém médiu.

Rembrandt barvyPhoto: Artmie.cz

Jak se se lněným plátnem MUSEAL pracovalo naším umělcem si můžeš prohlédnout ve videu:

V Itálii, kolébce umění, umí ocenit kvalitu malířského plátna. Vybrali jsme si manufakturu, která pečuje o dokonalou přípravu plátna. Finální, natažené plátno na rámu je ručně vyrobeno na Slovensku, u nás, v ARTMIE.

Pokud miluješ přírodu, není lepší volby, než plátno, které je celým svým procesem a zpracováním šetrné k životnímu prostředí. Proto jsou i pro nás lněná plátna MUSEAL volbou číslo jedna.

Tvořme spolu ekologicky!

Lea

Blog ARTMIE

Štítky

akryl akrylová barva Pentart akrylová fixa akvarel akvarelové barvy akvarelové popisovače Amsterdam aranžování barva roku barvy na chodník barvy na keramiku barvy na obličej barvy na porcelán barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy pro děti barvy svítící ve tmě batikování beton COPIC Dekor Paint dekorace dekupáž dřevěná deska Ecoline ekologické barvy European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell filmy o umělcích fixy na textil fluorescenční barvy freska Gesso háčkování heavy body hustota akrylových barev impasto Inktober Artmie jak kombinovat barvy jak malovat na sklo jak zabavit děti během karantény kaligrafie Koh-i-noor korálky křídová barva kulatý štětec kvíz lak linoryt lití akrylových barev makramé malování malování moře malování na dřevo malování na hedvábí malování na kůži malování na obličej malování na sklo malování na textil malování podle čísel malování s dětmi malování špachtlemi markery maskovací médium metalická barva míchání akrylových barev modelování mramorování Mucki napínací lišty netoxické barvy olejové barvy paletový nůž pasparta Pigma Micron planner plátno popisovače na sklo a porcelán přírodní barvy prstové barvy pryskyřice rám Royal&Langnickel šablony k malování šablony na textil šeps sítotisk sketchbook journal Soft Body SOLO GOYA Triton špachtle sprej štětec stojan struktury světlostálost techniky akryl terpentýnový olej transfer uhlík umění vajíčka Van Gogh vlnění papíru vosk výzva zhušťující médium pro akrylové barvy
Mjk2NWFlZ