S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Poslední týden ARTMIE Inktobra je před námi!

25.10.2021

Poslední týden ARTMIE Inktobra je před námi!

Čas plyne a konec října se nezadržitelně blíží. Čeká nás však ještě poslední týden plný různých témat na kreslení. A přesně tak, jako po minulé týdny, i dnes vám přinášíme nápady, které se zrodily v našich hlavách a mohly by vás inspirovat.

Samozřejmě, nezapomeňte všechny své díla na sociálních sítích označit tagem #inkartmie, abychom je mohli najít. Těšíme se na všechny obrázky, které tvoříte a sdílíte s námi. A teď už pojďme na posledních sedm témat.

25. HAVRAN - na začátek týdne připadl tento nevšední tvor, při kterém by mnozí volili spíše dílo od Edgara Allana Poa. Kolega Marek si však raději představuje havrana zrozeného z akvarelových barev White Nights, s peříčky zdobenými pomocí maskovací fixy Solo Goya a Gelových per Sakura Gelly Roll. O linku se zas postarali Umělecká pera PITT.

havran ARTMIE

26. COP - a způsob jeho zaplétání vám jistě nemusím představovat - i když každý si ho může vymyslet úplně jinak. Naše Janka ho vytvořila na této krásné dívce pomocí Setu Eco Pigment a akvarelové barvy Ecoline.

copy inktober

27. HRAD - se rozhodla postavit Vierka, ve které jsme objevili skrytý talent. Představte si, že tohle dílo vzniklo jen za pomoci Sady technických per SAKURA a Hobby vodových barev. Tak schválně, poznáváte z malby, o který slovenský hrad jde?

hrad zamek inktober

28. ČERNÁ KOČKA - se nám většinou spojuje s magií a kouzly. Zuzka si ji však spíše představuje jako malé spící koťátko v chaloupce uprostřed lesa. A jak můžete vidět na obrázku, vzniklo využitím akvarelových barev White Nights a Sady technických per SAKURA Pigma Micron.

cerna kocka

29. DÝNĚ - je asi nejznámějším motivem období, které se k nám blíží. To, kolik fantazie při její realizaci lze využít, nám ukázala kolegyně Zuzka. A co na to použila? Vaši oblíbenou sadu Technických per SAKURA ve spojení s Kreativním perem SAKURA Pigma Micron Brush. Zajímavá je však i živost a barevnost obrázku, kterou se jí podařilo docílit pomocí akvarelových barev Ecoline.

dyne inktober

30. MĚSÍC - je bezpochyby králem noční oblohy. Nějak takto ho jistě vnímá i kolegyně Inga, která mu dodala šmrnc bílou akvarelovou barvou Ecoline a Akrylovým inkem TRITON - který u nás přibude již v blízké budoucnosti. Celému Měsíci dodaly ten správný výraz Metalické plátky stříbrné barvy.

mesic inktober

31. LÁSKA - je velmi specifický pojem, který každý z nás vnímá jinak. Pro mě je jeho ztělesněním vztah Gomeze a Morticie z rodiny Adamsovy či Jacka a Sally z Předvánoční noční můry. Přesně z toho důvodu jsem se rozhodla vytvořit tento umělecký počin, který mi připomněl, jak dlouho jsem nekreslila barvičkami. Pokud i vy toužíte po takové zkušenosti, sáhněte po pastelkách ECO Triangular a sadě Technických per SAKURA. :)

laska inktober

Toto jsou díla, kterými jsme my ukončili Inktobrovu sezónu. Na ty vaše však stále netrpělivě čekáme. Určitě je budeme hledat na sociálních sítích pod tagem #inkartmie. Tak neváhejte a ukažte, co ve vás je!

Lea

Blog ARTMIE

Štítky

akryl akrylová barva Lefranc & Bourgeois akrylová barva Pentart akrylová fixa akrylový popisovač akvarel akvarelové barvy akvarelové popisovače Amsterdam aranžování ARTMIE ateliér Banksy barva roku barvy na chodník barvy na keramiku barvy na obličej barvy na porcelán barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy pro děti barvy svítící ve tmě batikování beton božský řez COPIC Dekor Paint dekorace dekupáž dřevěná deska EAA EAA 2020 EAA 2021 Ecoline ekologické barvy ekologické malování European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell filmy o umělcích fixy na textil fluorescenční barvy fotorealismus freska Gerhard Richter Gesso háčkování heavy body hedvábí historie hustota akrylových barev impasto Inktober Inktober Artmie Jackson Pollock jak kombinovat barvy jak malovat na sklo jak namalovat růži jak zabavit děti během karantény jarní malování kaligrafie karanténa Koh-i-noor korálky korálová barva křídová barva krok za krokem kufříkový stojan kulatý štětec kvíz lak linoryt Liquitex lití akrylových barev Louvre makramé malované nádobí malování malování moře malování na dřevo malování na hedvábí malování na kůži malování na obličej malování na sklo malování na textil malování podle čísel malování s dětmi malování špachtlemi malování v přírode markery maskovací médium metalická barva míchání akrylových barev modelování modrá barva Molotow mramorování Mucki napínací lišty netoxické barvy olejové barvy paletový nůž papír pasparta patina Pigma Micron planner plátno plátno na lepence plenér popisovače na sklo a porcelán pouring pouring médium přírodní barvy prstové barvy pryskyřice rám Royal&Langnickel šablony k malování šablony na textil Sakura šeps sítotisk sketchbook journal Snazaroo Soft Body SOLO GOYA Triton špachtle špachtle ARTMIE sprej St. Petersburg štětec stojan struktury světlostálost techniky akryl techniky malby tekuté křídy terpentýnový olej transfer tužka tvar štětce uhlík umělci umělecké techniky umělecké termíny umělecké tipy umělecké výrazy umělecký štětec umění vajíčka Van Gogh vlnění papíru vosk výzva zhušťující médium pro akrylové barvy životní prostředí zlatá barva zlatý řez
MTk1NThm