Manguj a komixuj s Copic markery

10.07.2018

Manguj a komixuj s Copic markery

Do nabídky e-shopu jsme přidali úžasné sady Copic markerů! Chcete vědět, čím si nás všechny získali? „Ať už milujete mangu nebo komixy, s Copic markery tvoříte na profesionální úrovni.“ Prozradíme vám vše, co byste o Copic markerech zaručeně měli vědět. Dozvíte se také, pro které důvody byste se měli rozhodnout právě pro ně.

Copic markery      

Značka COPIC nabízí ucelený systém markerů a různého příslušenství. Copic markery využívají při své práci zejména designéři, návrháři, ilustrátoři i architekti. Milují je taky tvůrci mangy a komixů. Mají tedy široké využití. Proč jsou tak oblíbené? Nejde jen o kvalitní provedení, ale i variabilitu hrotů, barevnou škálu s více než 200 odstíny. To vše z markerů dělá jedničku na trhu.

Co byste měli vědět o Copic markerech?

  • Hroty markerů jsou vyrobeny z polyesteru
  • Copic markery zahrnují blender, který je výborný pro zesvětlení přechodů a ploch
  • Náplně lze také měnit, čímž se barevná škála ještě více rozšiřuje
  • Tyto designérské popisovače jsou na lihové bázi
  • Copic markery jsou rychleschnoucí a netoxické

 

Tip: Milujete kaligrafii? Využijte při tvoření Copic markery a budete se těšit z krásných výsledků.

 

Je několik typů Copic markerů. V naší nabídce najdete Copic Ciao i Copic Classic. Na co se nejlépe hodí? Copic Ciao markery jsou určeny zejména těm, kteří se věnují tvorbě komixů a Mangy. Tento typ disponuje menší velikostí, středně širokým hrotem a je cenově dostupnější. Typ Copic Classic je ideální pro tvorbu návrhů a projektů či ilustrací. Při Copic Classic markerech vás potěší oboustrannost hrotů. K dispozici máte větší šikmý a tenčí hrot. Vyberte si ZDE a využijte naplno jejich potenciál.

 

Proč byste se měli rozhodnout pro Copic markery?

  • Vysoká a dlouhodobá kvalita
  • Kompatibilita jednotlivých typů markerů
  • Pestrá škála barevných odstínů
  • Možnost výměny hrotu, barvy
  • Bez nepříjemných pachů

Copic markery si jistě i vy oblíbíte. Ať už s nimi budete malovat relaxační omalovánky, mangy, komixy nebo navrhovat módní kousky - doufáme, že si s nimi užijete spoustu kreativní zábavy!

 

Přeji vám hodně nápadů,

vaše Janka.

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MzYzN