Co darovat ženě na MDŽ?

03.03.2019

Co darovat ženě na MDŽ?

Muži, pamatujte na MDŽ. Připravte své umělkyni speciální překvapení. Víte, co darovat ženě na MDŽ? My víme, jak potěšíte všechny její smysly. Čtěte >>

MDŽ je tu co nevidět. Také přemýšlíš, co darovat ženě na tento svátek? Pokud hledáš umělecký dárek pro svou umělkyni, tak čti dál. Mám pro tebe tip na dárek pro ženu - něco speciálního, uměleckého a nápaditého.
 

Co darovat umělkyni?

Měl by si připravit překvapení, které bude originální a trochu i zážitkové. MDŽ je skvělou příležitostí ukázat, že je pro tebe důležitá, že ti záleží na tom, aby se cítila dobře. Proto jsem pro tebe připravila tip, jak potěšit všechny její smysly - a to v tom uměleckém smyslu slova:
 
Hmat. Každý umělec miluje ty možnosti, jak tvořit. Připrav si menší balíček různých uměleckých médií, které jsou určeny na tvorbu struktur. Strukturovací pasty ji jistě potěší, může vytvořit obraz, který bude krásný nejen pro oči.
 
Zrak. Pokud chceš potěšiť její zrak, připrav pro ni akvarelové překvapení. Můžeš vytvořit malou kapsa a hodit do ní několik akvarelových kalíšků se zářivými barvami. Není nic krásnějšího, než obrázek malovaný akvarelem - plný světla, křehkosti, něžných a příjemných odstínů barev.
 
akvarelové barvy white nights
 
Čich. Pokud chceš být opravdu originální a nechceš nosit klasické květiny, pořiď si šablonu s motivem květů, vezmi papír a akrylové barvy. Vytvoř zajímavé přání k MDŽ. Přidej pár kapek jemného parfému a o voňavou kytičku je postaráno.
 
Chuť. Pokud má ráda čaj nebo kafé, pak vím, jak potěšit i tento smysl. Vezmi bílý porcelánový hrnek, ozdob ho s barvami na porcelán nebo jí na hrnek napiš, co na ní miluješ. Každé ráno tak může vstávat s myšlenkou na tebe - a věř mi, že i nápoj najednou bude chutnější.
 
malování na porcelándárek na MDŽ
 
Sluch. Každý umělec si občas potřebuje navodit tu správnou atmosféru. Při tvoření každý z nás potřebuje hlavně zrelaxovat. Bylo by od tebe úžasně pozorné, kdyby si pro ni připravil playlist s relaxační hudbou nebo s hudbou, kterou má ráda. Skvělý nápad, že?
 
Tak co řekneš na tyto tipy? Ideální je, pokud je použiješ najednou v jednom dárku. Každý z nich zabal zvlášť do sáčku a ty sáčky zase do jedné dárkové tašky či krabičky s nápisem "Pro potěšení všech tvých smyslů". Každý sáček samozřejmě označ konkrétním smyslem. A nezapomeň nám dát vědět, jak tvé překvapení dopadlo.
 
Užij si přípravu dárku!
 
Janka
 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva měsíce barva na chodnik barva na ulice barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 EAA 2021 Ecoline ekologické barvy europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kraftový papír kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malba v plenéru malířské plátno malování malování na dřevo malování na hedvábí malování na kámen malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi malování v přírode markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plenér plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium pozitivni energie primární barvy příroda přírodné štětce přírodní barvy přírodní ekologické barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snap pap snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan streetart streety struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování tekutá křída terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka udržitelnost uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice životné prostředí zlatá zlato známý umělec Gerhard Richter
MjIwYjg3Yj