S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

ZBOŽÍ V AKCI


Dejvid Jones

Dejvid Jones

 

Dalo by se říct, že o kreslení, malbu, grafiku a celkově design a výtvarné umění se zajímám celý život. Nejaktivnější jsem však zhruba od poloviny roku 2016, kdy jsem se velkou souhrou náhod a okolností opět dostal k výtvarnému oboru, konkrétně malbě, a současně si začal sám tvořit nový web a s tím jsem se také začal více věnovat grafice, ilustracím a designu a začal se tímto oborem i živit.


Od 4. třídy, kdy mě rodiče donutili vybrat si „prostě nějaký kroužek“, jsem zabředl do „výtvarky“ a bylo to i logické rozhodnutí vzhledem k tomu, kolik fix, pastelek a papíru jsem jako malý spotřeboval. Avšak po „vystudování“ ZUŠ v Moravské Třebové, která byla v mých pubertálních letech spíše volnočasovou aktivitou na zahnání nudy (o to víc jsem vděčný pan prof. Čadílkovi za reálně načerpané znalosti v dětství), jsem veškeré výtvarné aktivity nechal být a věnoval se hlavně hudební produkci. Té se věnuji i dodnes. Občasně.


Nakonec mě, jak jsem již zmínil, souhra několika náhod, lidí a situací v mém životě (říkejme tomu osud), přivedla k prvnímu plátnu v životě, poté druhému plátnu a tak to plynule pokračovalo do bodu, kdy jsem si začal uvědomovat, že malba bude pravděpodobně tvořit velkou část mého života a dostane se na první příčku.


Dnes se věnuji jak malbě na přání, tak pracuji na svém prvním projektu. Mám rád abstrakci, temno, tajemno, netradičnost, čistotu míchanou s nepořádkem a dalo by se říct realistiku smíchanou s ledabylostí. A cákance. Cákance everywhere.


V případě, že máte zájem dozvědět se více o výtvarných aktivitách a tvorbě Dejvida Jonesa, navštivte jehointernetovou stránku: www.DejvidJones.com/paintings

 

UKÁZKY TVORBY

  ODhjMWY4N2