S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Zazařte na Halloweenské párty pomocí barev na obličej Snazaroo

02.11.2020

Zazařte na Halloweenské párty pomocí barev na obličej Snazaroo

Barvy na obličej se nám většinou spojují s dětskými akcemi jako jsou oslavy narozenin, školní karnevaly či různé párty. Jejich využití se však mohou přiučit i dospělí, a to hlavně v blížícím se období Halloweenu, kdy jsou na programech večírky a oslavy a každý chce zazářit tou nejlepší maskou.

Ačkoli jsou tyto barvy primárně označovány za dětské, v rukou zručných umělců se mohou přeměnit na nástroj, kterým dosáhnete profesionální líčení a vaše maska se stane tématem rozhovorů každé oslavy.

Jak se tedy pomocí pár základních barev proměnit na vílu, princeznu, příšeru nebo zombie?

Následující návody vám ukáží, jak na to.

Květinová víla

Krok 1:

Uděláme si základní líčení očí. Na část obličeje si nastíníme jednoduchý vzor květin.

Krok 2:

Květiny vybarvíme, přičemž nezapomínáme na jemné detaily a mezery mezi jednotlivými rostlinkami.

Krok 3:

Přidáme paruku. Případně, pokud nemáte paruku, stačí vlasy posypat třpytkami, které vytvoří kouzelný efekt.

Strašidelná dýně

Krok 1:

Obličej a oblast krku si obarvíme oranžově.

Krok 2:

Černou barvou si po tváři nakreslíme svislé čáry - záhyby dýně. V okolí rtů vytvoříme černou barvou dojem úst vyřezaných do dýně.

Krok 3:

Jednotlivé svislé černé pásky rozmažeme do ztracena. Na zbylou oranžovou plochu nakreslíme množství drobných svislých čar černou a žlutou barvou.

Zlobivý Grinch

Krok 1:

Natřete si obličej a oblast krku zelenou barvou.

Krok 2:

Zvýrazněte obočí černou barvou. V oblasti nosu a lící přidejte vodorovné čáry pomocí černé a bílé barvy.

Krok 3:

Dokreslete čenich a vrásky mezi obočím. Zvýrazněte spodní ret výraznou růžovou barvou. Nakonec přidejte paruku a vánoční čepici a Grinch je na světě!

Sněhulák

Krok 1:

Obličej a oblast krku natřete bílou barvou.

Krok 2:

Pomocí oranžové barvy  vytvořte na nose obrys mrkve. V oblasti rtů a lící vytvořte pomocí černé barvy kuličky, které následně poslouží jako ústa sněhuláka.

Krok 3:

Bílou barvou vytvořte na mrkvi detaily na černých uhlících vytvořte dojem oblého předmětu přidáním bílého pásku do horního rohu.

Nakonec přidejte červený šál a bílou paruku, které doladí celkový vzhled masky.

A teď, když už máte vše potřebné, stačí vzít do rukou barvy a vydat se na cestu za svou vysněnou halloweenskou maskou. Hodně štěstí!

Fotky: Snazaroo.com

Blog ARTMIE

Štítky

akryl akrylová barva Lefranc & Bourgeois akrylová barva Pentart akrylová fixa akrylový popisovač akvarel akvarelové barvy akvarelové popisovače Amsterdam aranžování ARTMIE ateliér Banksy barva roku barvy na chodník barvy na keramiku barvy na obličej barvy na porcelán barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy pro děti barvy svítící ve tmě batikování beton božský řez COPIC Dekor Paint dekorace dekupáž dřevěná deska EAA EAA 2020 EAA 2021 Ecoline ekologické barvy ekologické malování European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell filmy o umělcích fixy na textil fluorescenční barvy fotorealismus freska Gerhard Richter Gesso háčkování heavy body hedvábí historie hustota akrylových barev impasto Inktober Inktober Artmie Jackson Pollock jak kombinovat barvy jak malovat na sklo jak namalovat růži jak zabavit děti během karantény jarní malování kaligrafie karanténa Koh-i-noor korálky korálová barva křídová barva krok za krokem kufříkový stojan kulatý štětec kvíz lak linoryt Liquitex lití akrylových barev Louvre makramé malované nádobí malování malování moře malování na dřevo malování na hedvábí malování na kůži malování na obličej malování na sklo malování na textil malování podle čísel malování s dětmi malování špachtlemi malování v přírode markery maskovací médium metalická barva míchání akrylových barev modelování modrá barva Molotow mramorování Mucki napínací lišty netoxické barvy olejové barvy paletový nůž papír pasparta patina Pigma Micron planner plátno plátno na lepence plenér popisovače na sklo a porcelán pouring pouring médium přírodní barvy prstové barvy pryskyřice rám Royal&Langnickel šablony k malování šablony na textil Sakura šeps sítotisk sketchbook journal Snazaroo Soft Body SOLO GOYA Triton špachtle špachtle ARTMIE sprej St. Petersburg štětec stojan struktury světlostálost techniky akryl techniky malby tekuté křídy terpentýnový olej transfer tužka tvar štětce uhlík umělci umělecké techniky umělecké termíny umělecké tipy umělecké výrazy umělecký štětec umění vajíčka Van Gogh vlnění papíru vosk výzva zhušťující médium pro akrylové barvy životní prostředí zlatá barva zlatý řez
OTJlN