Zazařte na Halloweenské párty pomocí barev na obličej Snazaroo

02.11.2020

Zazařte na Halloweenské párty pomocí barev na obličej Snazaroo

Barvy na obličej se nám většinou spojují s dětskými akcemi jako jsou oslavy narozenin, školní karnevaly či různé párty. Jejich využití se však mohou přiučit i dospělí, a to hlavně v blížícím se období Halloweenu, kdy jsou na programech večírky a oslavy a každý chce zazářit tou nejlepší maskou.

Ačkoli jsou tyto barvy primárně označovány za dětské, v rukou zručných umělců se mohou přeměnit na nástroj, kterým dosáhnete profesionální líčení a vaše maska se stane tématem rozhovorů každé oslavy.

Jak se tedy pomocí pár základních barev proměnit na vílu, princeznu, příšeru nebo zombie?

Následující návody vám ukáží, jak na to.

Květinová víla

Krok 1:

Uděláme si základní líčení očí. Na část obličeje si nastíníme jednoduchý vzor květin.

Krok 2:

Květiny vybarvíme, přičemž nezapomínáme na jemné detaily a mezery mezi jednotlivými rostlinkami.

Krok 3:

Přidáme paruku. Případně, pokud nemáte paruku, stačí vlasy posypat třpytkami, které vytvoří kouzelný efekt.

Strašidelná dýně

Krok 1:

Obličej a oblast krku si obarvíme oranžově.

Krok 2:

Černou barvou si po tváři nakreslíme svislé čáry - záhyby dýně. V okolí rtů vytvoříme černou barvou dojem úst vyřezaných do dýně.

Krok 3:

Jednotlivé svislé černé pásky rozmažeme do ztracena. Na zbylou oranžovou plochu nakreslíme množství drobných svislých čar černou a žlutou barvou.

Zlobivý Grinch

Krok 1:

Natřete si obličej a oblast krku zelenou barvou.

Krok 2:

Zvýrazněte obočí černou barvou. V oblasti nosu a lící přidejte vodorovné čáry pomocí černé a bílé barvy.

Krok 3:

Dokreslete čenich a vrásky mezi obočím. Zvýrazněte spodní ret výraznou růžovou barvou. Nakonec přidejte paruku a vánoční čepici a Grinch je na světě!

Sněhulák

Krok 1:

Obličej a oblast krku natřete bílou barvou.

Krok 2:

Pomocí oranžové barvy  vytvořte na nose obrys mrkve. V oblasti rtů a lící vytvořte pomocí černé barvy kuličky, které následně poslouží jako ústa sněhuláka.

Krok 3:

Bílou barvou vytvořte na mrkvi detaily na černých uhlících vytvořte dojem oblého předmětu přidáním bílého pásku do horního rohu.

Nakonec přidejte červený šál a bílou paruku, které doladí celkový vzhled masky.

A teď, když už máte vše potřebné, stačí vzít do rukou barvy a vydat se na cestu za svou vysněnou halloweenskou maskou. Hodně štěstí!

Fotky: Snazaroo.com

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
Njg5NzM3ZT