Jdou Vánoce. Co pro umělce?

29.11.2018

Jdou Vánoce. Co pro umělce?

Máš ve svém okolí umělce, jehož chceš na Vánoce nebo narozeniny nějak potěšit? Tak čti dál, došla jsem za tebou přes ty naše internety, abych ti dala 4 parádně tipy na dárky, z nichž každému umělci padne čelist.

400 tipů na dárek

 

Jak jistě víš, umělci jsou (povětšinou) kreativní duše, i ti pseudoumělci. Potřebují tvořit, hledat nové cesty v umění, házet barvy na stěnu, čmárat si po těle, bruslit se po plátně a tak podobně... a na všechny tyto ulítlé akce je nutné mít materiál a nástroje.

Umělci mají své oblíbené místa offline či online, ve kterých nakupují. Často se tedy stává, že jim člověk prostě ten dárek netrefí zrovna nejlépe. Stalo se ti to už? Pokud ano, dnešní extra "spešl" tipy zařídí, že se to už nestane. Pokud se ti to ještě nestalo, vyhneš se nesprávnému výběru dárku.

Tak už tě nebudu natahovat: 4 "in 7th heaven" dárky, kterými umělce možná i rozpláčeš od štěstí najdeš zde:

 

Suché pastely Rembrandt Box Starter General Selection / 15ks

 

Technika suchých pastelů je skutečně vzrušující. Intenzivní pigment, špičková značka a měkkost výsledku - to jsou tři důvody, pro které sada patří k těm nejoblíbenějším. Minimálně Rembrandt by ji ani z ruky nepustil. Elegantní dřevěná kazeta jen dotvoří dokonalý dojem dárku. Tak co, rozhodneš se pro tento box nebo zkusíš i jiné značky jako je Van Gogh či Faber-Castell?

 

Olejové barvy Rembrandt Box Excellent / 41 barev + příslušenství

 

Pokud umělec, jehož chceš obdarovat, maluje převážně olejovkama, pak není nic lepšího než olejové barvy Rembrandt box excellent od této legendární značky. V sadě je vše, co skutečný umělec potřebuje - 41 olejových barev, dřevěná paleta, nádobky, štětce, malířské špachtle, dokonce i uhlíky, špejle a brožura - to vše v nepřehlédnutelném velkém dřevěném boxu. Je však pro ty náročnější, bude třeba rozbít více než jedno prasátko. 

Akvarelové barvy Rembrandt Box Master / 42 kalíšků

 

Je snadné chválit něco, co nemá konkurenci. A tak ti mohu říci, že za akvarelové barvy Rembrandt box master bych dala i ruku do ohně. Výrobce v tomto případě přísně dbal na kvalitu a přinesl na trh něco, o čem sní snad každý akvarelista. Na malování s těmito barvami je právem hrdý každý umělec. Tak ani neváhej ... >zde< se můžeš podívat, co všechno se skrývá v tomto elegantním boxu.

 

 

Akrylové barvy Van Gogh Inspiration Box / 14x40ml + příslušenství

 

S touto přitažlivou sadou nedaruješ jen jakési barvy, ale zážitek. Při pohledu na ni máš chuť jednat s ní jako v rukavičkách a potřást si s Van Goghovou rukou. Tento set se sejde každému umělci, zvláště pokud si potrpí na kvalitu pigmentu a exkluzivním vzhledu. Bohatý obsah balení najdeš >zde<.

 

Tak a jsme na konci. Líbily se ti moje tipy? Pokud si mezi nimi našel to, co potřebuješ - těším se, pokud ne, >zde< najdeš další nápady na dárky pro umělce.

 

Přeji ti uměním nabitý den,

Janka

 

 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MTE1Z