S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Soutěž pro umělce EAA je letos plná pozitivní energie

23.07.2021

Soutěž pro umělce EAA je letos plná pozitivní energie

V poslední době si jako lidé procházíme obdobím plným strachu, negativismu a uzavření se do sebe. S celosvětovou pandemií přišel i nával pesimismu a demotivace. Pojďme proto spolu znovu objevit světlo, které se ukrývá v každém z nás.

Pošleme do světa poslání v podobě pozitivní energie. Vyčarme svým uměním úsměvy na tvářích obdivovatelů. Vyhlašujeme velké pátrání po nejpozitivnější uměleckém díle!

positive energy art

7. ročník evropské soutěže European Art Awards (EAA)

Číslo 7 se obvykle považuje za šťastné až magické. Rozhodli jsme se, že i sedmý ročník EAA bude plný štěstí a optimismu. Odhoďte negativismus, cynismus a nenávist, které v posledních měsících naplňují svět. Otevřete se pozitivní energii, slunci a štěstí. Přeneste tyto silné pocity na plátno, papír nebo je vryjte do hlíny a věnujte je celému světu.

Positive

Co do umění vložíš, to ti vrátí

Malujte a tvořte s láskou a duší naplněnou pozitivní energií. Budete šťastnější nejen vy, ale i všichni, kteří se zadívají na vaše dílo. Hledejte inspiraci v maličkostech, které nás učí, co je to život. Které naplňují naše všední dny radostí. Vložte energii do každého tahu štětce, vyberte si své oblíbené odstíny barev, zachyťte myšlenku originálním způsobem. A když bude vaše umění hotové, nezapomeňte ho ukázat všem v letošní EAA.

Umění má nezastupitelné místo v našich životech. Vyjadřujeme se přes něj, nacházíme v něm pravdu, ale i naději. Promítáme do něj své touhy, emoce, svou osobnost.

Těšíme se na vaše originální dílo!

EAA2021

A tu prečtěte několik faktů o mezinárodní soutěži EAA, kterou zastřešuje ARTMIE:

- v roce 2021 pro vás hrdě připravujeme už 7. ročník soutěže, která odstartovala 15. července

- i tentokrát se můžete těšit na ocenění od zvučných značek, jako například Kreul, Faber-Castell, Royal Talens, Nevskaya Palitra a jiné. Podařilo se nám pro vás připravit výhry v celkové hodnotě téměř 5000 €.

- výherce bude vybírat odborná mezinárodní porota z uměleckých řad, která se už těší na vyhodnocování díl.

Zde přihlaste do soutěže své dílo

Zde hledejte pravidla soutěže

Tento odkaz vás možná také zaujme. Najdete zde výherce z předešlých ročníků soutěže.

Novinky a zákulisí dění EAA 2021 sledujte na Instagramu a na Facebooku.

Přejeme vám nekonečnou inspiraci, naplnění pozitivní energií a radost při vašem tvoření. My v ARTMIE, naši porotci ale i ostatní umělci se už nemůžeme dočkat záplavy štěstí, kterou tento rok s EAA přineseme světu.

Váš ARTMIE EAA tým

Blog ARTMIE

Štítky

akryl akrylová barva Lefranc & Bourgeois akrylová barva Pentart akrylová fixa akrylový popisovač akvarel akvarelové barvy akvarelové popisovače Amsterdam aranžování ARTMIE ateliér Banksy barva roku barvy na chodník barvy na keramiku barvy na obličej barvy na porcelán barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy pro děti barvy svítící ve tmě batikování beton božský řez COPIC Dekor Paint dekorace dekupáž dřevěná deska EAA EAA 2020 EAA 2021 Ecoline ekologické barvy ekologické malování European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell filmy o umělcích fixy na textil fluorescenční barvy fotorealismus freska Gerhard Richter Gesso háčkování heavy body hedvábí historie hustota akrylových barev impasto Inktober Inktober Artmie Jackson Pollock jak kombinovat barvy jak malovat na sklo jak namalovat růži jak zabavit děti během karantény jarní malování kaligrafie karanténa Koh-i-noor korálky korálová barva křídová barva krok za krokem kufříkový stojan kulatý štětec kvíz lak linoryt Liquitex lití akrylových barev Louvre makramé malované nádobí malování malování moře malování na dřevo malování na hedvábí malování na kůži malování na obličej malování na sklo malování na textil malování podle čísel malování s dětmi malování špachtlemi malování v přírode markery maskovací médium metalická barva míchání akrylových barev modelování modrá barva Molotow mramorování Mucki napínací lišty netoxické barvy olejové barvy paletový nůž papír pasparta patina Pigma Micron planner plátno plátno na lepence plenér popisovače na sklo a porcelán pouring pouring médium přírodní barvy prstové barvy pryskyřice rám Royal&Langnickel šablony k malování šablony na textil Sakura šeps sítotisk sketchbook journal Snazaroo Soft Body SOLO GOYA Triton špachtle špachtle ARTMIE sprej St. Petersburg štětec stojan struktury světlostálost techniky akryl techniky malby tekuté křídy terpentýnový olej transfer tužka tvar štětce uhlík umělci umělecké techniky umělecké termíny umělecké tipy umělecké výrazy umělecký štětec umění vajíčka Van Gogh vlnění papíru vosk výzva zhušťující médium pro akrylové barvy životní prostředí zlatá barva zlatý řez
ODI0ZTViZD