Plníme barevné umělecké sny!

16.11.2017

Plníme barevné umělecké sny!

Bylo nám ctí sponzorovat celoslovenský veselý projekt Svět s tebou mě baví, který jako jeden z mnoha organizuje OZ Okáčik. Naše spolupráce začala s myšlenkou na pestrý a ulítlý umělecký experiment pro znevýhodněné děti. Nadchli jsme se pro možnost představit jim moderní, lákavou a velmi oblíbenou techniku ​​liquid art.

 

 

Barvy jsou velmi silným stimulem pro život. Dokáží vykouzlit lepší náladu, vyjádřit přesněji dojmy, zda vykreslit atmosféru. Právě o barvách, kreativitě a životě budou následující řádky.

 

Na těchto fotografiích můžete vidět, jaké zábavné je pracovat s pouring médiem Liquitex. Stačí základní příprava, po které se může rozproudit festival nekonečných kombinací barev!

Jsme nesmírně rádi, že jsme dětem mohli splnit tento barevný sen. Přípravu zvládli perfektně - smícháním libovolných odstínů akrylové barvy s pár kapkami pouring média Liquitex. Pak stačilo už jen pohárek umístit na malířské plátno, zvednout ho a tvarovat stékající pestrou hmotu.

Děkujeme Okáčiku, že jsme mohli být součástí tohoto barevného okamžiku a přinést na tváře dětí více úsměvu.

Pestré dílka jsou navíc krásným a moderním doplňkem vhodným na ozdobení jakéhokoliv interiéru. Tak co, toužíte pouring médium vyzkoušet i vy?

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MzBhY2ZmM