Když stromy povídají - návod na malované dekorace ze dřeva

08.11.2017

Když stromy povídají - návod na malované dekorace ze dřeva

Krásné přírodní ozdoby ze dreva ozvláštní a zkrášlí vaše domácí prostředí a jsou také skvělým nápadem na dárek pro milovanou osobu.  

Když stromy povídají - návod na malované dekorace ze dřeva

 

Kdysi bylo romantické vyrábět zamilované zprávy pomocí přírodních materiálů. Jedním z nich je dřevo. Ale kdo už má strom v obývacím pokoji? Krásné zprávy, pozdravy lásky, zábavné náčrtky, jmenovky nebo seznamy úkolů je možné vyrobit úplně jinak. Dřevěný podklad natřený akrylovou barvou Kreul Matt a popsaný křídou je znovu upravitelný - můžete proto měnit barvy či odkazy dle vašeho domova či podle nálady. Krásné přírodní ozdoby ozvláštní a zkrášlí vaše domácí prostředí a jsou také skvělým nápadem na dárek pro milovanou osobu.

 

Je to jednoduché - se spoustou zábavy a barvy

Vyberte si svou oblíbenou barvu z akrylových barev Kreul (doporučujeme trendové křídové barvy se sametově hladkým povrchem). Dřevo natřete (s minimálním použitím vody). Poté nechte barvu uschnout.

 

Na zafixování použijeme speciální průhledný lak na tabulovou plochu. Nanášejí se rovnoměrné a tenké vrstvy pomocí syntetického štetce. Pokud je nátěr příliš hrubý, tak lak zůstává bílý.

 

Štětec po použití vyčistěte vodou.
Plocha panelu se suší přibližně 1 hodinu. Nechte svůj dekorativní objekt odpočinout 24 hodin, pak jej můžete popsat pomocí křídy.
Moje doporučení: Měňte motivy a barvy na dřevě každé roční období a nechte svůj domov zazářit!

 

 

 

Mnoho kreativních nápadů vám přeje vaše přítelkyně Sabina :)

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MmZjYzgzN