Jak na originální kuchyňské nádobí?

07.05.2020

Jak na originální kuchyňské nádobí?

Všechny hospodyňky by si přáli originální talíře, šálky a skleničky. Takové, jaké nemá nikdo jiný. Takové, jaké nenajdete v žádné jiné kuchyni. Pokud se i ty setkáváš s tím, že nabídka obchodů není pro tebe dostatečně široká, dnes ti přineseme nenáročné řešení.

Vyrob si sama. Ano, opravdu je to tak jednoduché! Pokud si trošku zručnější, překvapíš své hosty i samu sebe. Tvůj výtvor bude jedinečný, originální a stylový, přesně takový, jako ty sama. Stačí si vybrat z bohaté nabídky ty barvy na sklo a porcelán, kterými vytvoříš tvůj vysněný motiv. Zbytečné řeči ale bokem, dejme se společně do tvoření ...

malovené skleničky

Hladké sklo a porcelán jsou skvělým plátnem pro malování. Toto tvoření se trošku liší od klasické malby, avšak díky jednoduchým tipem se ti určitě podaří dosáhnout uspokojivý a pozoruhodný výsledek. Nepotřebuješ k tomu moc. Jen vhodné barvy nebo popisovače na sklo a porcelán, štětec, případně latexové rukavice.

Sklenice a talíře dobře umyj

Základem je, aby si povrch, na který se chystáš tvořit, zbavila všech nečistot a mastnoty. Měla by ti postačit i horká voda s mýdlem a bavlněný hadřík. Po důkladném očištění počkej, dokud pohár zcela vyschne. Aby si sklo neumastila prsty, můžeš při tomto kroku použít rukavice.

metalické barvy na sklo a porcelán

Nejsou barvy na sklo jako barvy na sklo

Nezapomeň si přečíst pokyny, které si dostala k barvám, bez ohledu na to, jaký druh skla či porcelánu sis vybrala. U některých barev na sklo je třeba provést periferní kroky, například nanesením podkladu nebo vrchního nátěru. Rovněž je třeba některé barvy vypálit v troubě. Ignorování takových faktů by se mohlo podepsat na kvalitě výsledného produktu.

malované nádobí

Popisovače na sklo a porcelán

Pokud si úplný začátečník, nejjednodušší způsob, jak si efektně ozdobit talíře a šálky jsou popisovače na sklo a porcelán. Seženeš je v široké škále odstínů, s různými efekty - například křídové či metalické. Práce s nimi je čistá a výsledek dokonalý! Po namalování se doporučuje barvy zafixovat v troubě podle pokynů.

malovaný talíř

Chceš se při snídani cítit výjimečně? Dopřej si hvězdnou kávu ze šálku, která bude zářit díky metalickým nebo efektním barvám na sklo a porcelán. Stejně pozoruhodný výsledek získáš i díky křídovým či tabulovým barvám. Zapoj jen špetku fantazie a vytvoř si kuchyňské nádobí podle vlastních představ! Takto jednoduše můžeš recyklovat i staré misky a talíře a vytvořit si originální trendy kousky do domácnosti. Rovněž se malovaný šálek může stát skvělým dárkem pro blízké, jejichž určitě potěší osobní a jedinečný design.

Malovaný šálek

Potěš se neopakovatelným kuchyňským nádobím ze své vlastní designérské kolekce. Do tvoření!

S pozdravem,

Majka.

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
YTZhZjk2MD