Jak jsme craftovali

02.09.2016

Jak jsme craftovali

 

 

Láká tě dekupáž, ale nemáš odvahu ji vyzkoušet? Teď tě přesvědčíme že se nemáš čeho obávat. Tento návod je vhodný i pro začátečníky :)

 Pro svůj výtvor budeš potřebovat:

 


Začneme nanesením akryl primeru, na který budeme postupně nanášet barvy. Po zaschnutí skříňku natřeme jemnou dekorační barvou DEKOR PAINT v odstínu kapučíno.

 


Na zaschlou barvu naneseme řídkým plochým štětcem barvu tyrkysovou, a to tak, že na štětci necháme pouze minimum barvy. Tento postup se nazývá technika suchého štětce.Pěnový štětec si navlhčíme ve vodě. A začneme jemným nanášením bílé barvy - tím vytvoříme jemně vybledlý efekt.Přichází na řadu oblíbený transfer. Vezmeme si papír s laserovým tiskem, umístíme ho tištěným vzorem dolů, pomůžeme si lepicí páskou, kterou papír přilepíme na požadované místo.

 

 

Na papír nanášíme vatovou tyčinkou transfer a přejdeme dřevěnou špachtlí.Pokud si postupem nejsi jistý, podívej se na tenhle video návod:Vystřihneme si z rýžového papíru vzor, který chceme mít na skříňce a začneme na něj nanášet lepidlo na dekupáž. Postupujeme od středu k okrajům papíru. Protože chceme aby byl výsledek dokonalý, neměli by se nám vytvářet vzduchové bublinky.Na hrany a okraje skříňky nanášíme pěnovým štětcem hnědou barvu, nebo patinu, díky které bude mít skříňka vintage efekt.Na závěr přetřeme celou skříňku matným dekoračním lakem a náš další společný výtvor je hotov :)

 
http://pentartdekor.blogspot.sk/2015/09/kulcstarto-szekreny-akar-kezdoknek-is.html#more

 

 

 

 

 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MjBjOTAzY