6 důvodů, pro které randit s umělcem

10.02.2019

6 důvodů, pro které randit s umělcem

Rande tu, rande tam ... někdy pasé a jindy zase příjemné překvapení. Občas z toho vzejdou i šílené historky. Jedno vám však garantujeme, s umělcem se opravdu nebudete nudit.

Zde je pár důvodů, pro které je skvělé randit s umělcem >>>
 

Jsou talentovaní

Talent není samozřejmostí. Pokud máte u sebe umělce, život nikdy nebude nudný. Většinou mají lidé s uměleckým cítěním všestranné schopnosti, ať vezmou do ruky štětec nebo modelovací hmotu. Nadšení pro kreativní tvoření nakonec budete sdílet i vy a naučíte se mnoho nového.
 
 paleta pro umělce

Jsou vynalézaví a tvořiví

 
Ať už se spolu věnujete čemukoliv, vždy to bude plné nových nápadů. S umělcem zažijete mnoho zábavy. Umělec se nebojí ztratit, protože rád hledá nové cesty. Jednou budete spolu míchat barvy na paletě, příště psát milostné dopisy krásným kaligrafickým písmem. Na každé rande budete ještě dlouho vzpomínat...
 
modelovacia hmota
 

Jsou vášniví

 
Amen, je to jejich štěstí i prokletí. Když se umělci hádají, je to slyšet. Vášeň vkládají do všeho, co dělají. Život s umělcem je jako horská dráha - není pro každého. S umělcem si šíleně zatančíte, ale i od srdce popláčete, budou létat talíře, ale i růže.
 

Dávají skvělé dárky

 
Pokud umělec někoho obdaruje, jde o skvělé dárky. Většinou je sami vyrobí. To přece zaimponuje každé ženě, že? Jednou vám namaluje portrét uhlíkem, jindy pro vás vymodelují postavičku nebo budete spolu malovat na tělo.
 
Speci tip pro vás: pokud chcete něčím potěšit umělce a nešlápnout vedle, skvělým tipem je umělecký dárkový poukaz. Super, že? Stejně ho potěšíte barvami nebo malířskými plátny.
 
malování na tvář
 

Dokáží ve všem najít krásu

 
Umělec vidí potenciál. Dokáže ocenit individualitu. Nachází krásu ve všem, co vidí. Bude na vás hledět úplně jinými očima, než ostatní. Nedivte se, pokud vám pochlubí tvar lebky nebo křivku nosu. Můžete se těšit na mnoho originálních komplimentů.
 

Mají vlastní vnímání času

 
Občas možná přijdete o nervy při čekání na umělce, ale pokud jsou s vámi, vnímají jen vás a pojem čas pro ně v té chvíli neexistuje. Pokud tedy chcete žít život plný překvapení a spontánnosti, běžte na to rande s umělcem. Možná se i dočkáte serenády o půlnoci - nebudou myslet na následky - tedy, možná až na další den.
 
Valentýnský tip: pokud již máte rande s umělcem za sebou, nezapomeňte na den sv. Valentýna. Máme pro vás 400 skvělých tipů, co darovat umělci.
 
tipy na dárek pro umělce
 
Tak co? Dáte šanci umělci?
 
Vaše Janka
 
 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
NGEwZjk3ND