Děti doma kvůli karanténě pro Coronavirus? Víme, jak je kreativně zaměstnat!

16.03.2020

Děti doma kvůli karanténě pro Coronavirus? Víme, jak je kreativně zaměstnat!

Vzhledem k situaci, která v Čechách nastala, máme před sebou dlouhou dobu, během které budeme doma s našimi dětmi. Každý rodič začíná kalkulovat a uvažovat, jak zabavit děti v pohodlí domova. Máme pro vás jeden super nápad! Pořiďte si skvělé MUCKI barvy pro děti a tvořte!

Všimli jste si někdy, jak často jsou dospělí vážní? Vše se dělá ne příliš nahlas, ne příliš divoce nebo ne příliš barevně. Je opravdu zábavné vypustit páru s barvami, když to všude prská, je to barevné a křičí se při tom. Děti vám ukážou, jaké umí být svobodné a nebojácné, pokud jen jednoduše malují. Skutečné umělce nelze omezit a neznají žádná pravidla.

karantena s detmi

Červená, modrá, zelená, černá nebo žlutá? Všechno! A v hojnosti. Kreativita mladých umělců se nedá zastavit. Vyberte si z naší nabídky barvy MUCKI a dopřejte jim chvíli svobody i doma. Je fantastické, jak se barvy mohou smíchat, aby vytvořily vzrušující spojení.

Stříkání, nepořádek, špinavé ruce: vše je dovoleno

Obrovský formát podkladu pro děti znamená především dobrodružství. Mohou pomocí různých nástrojů pustit svou duši na plátno či papír. Barva se může natírat velkým štětcem, stříkat se přímo z tuby, roztírat prsty či s pomocí válce na malování. Můžete také vyškrábat bílé čáry do stále vlhké barvy.

Barevné magické malování inspiruje k ještě odvážnějším technikám. Akční malba však doma není problémem. Dětské barvy na vodní bázi lze prát z textilu při teplotě 30 stupňů. Takže nezáleží na tom, jestli se něco zašpiní.

barvené malování

Dynamické malování barvami MUCKI od KREUL-u - boj s nudou během karantény

"Na každém začátku je kouzlo." To je pravda! Zejména tehdy, když děti objeví fascinující svět barev poprvé prostřednictvím malby štětcem a prstem. Malování prsty zářícími prstovými barvami MUCKI je k dispozici pro tento úžasný okamžik. Kromě toho máme v nabídce i dětské fixy a prstové barvy na textil, které otevřou zcela nové dveře dětské tvorbě.

Pokud by děti přece jen během karantény způsobené Coronavirusem nezabavili tyto možnosti, sáhněte po MUCKI barvách na sklo. Hra s třpytivými barvami MUCKI je skvělá zábava. Zajímavé odstíny zaujmou děti každého věku. Efektní díla si později můžete vystavit na své vlastní soukromé umělecké výstavě.

Navíc barvy MUCKI od KREUL jsou dermatologicky testovány, bez parabenů, bez glutenu, bez laktózy a mají veganské složení. Jsou také snadno pratelné a omyvatelné z téměř jakéhokoliv povrchu. Proto jsou skvělou možností pro rozvíjení kreativity už i u nejmenších dětí.

malování prstovými barvami

Naším kreativním tipem jak přežít karanténu s dětmi "zavření" doma jsou jednoznačně různé druhy barev MUCKI. Do tvoření!

Přeji vám příjemné chvíle strávené se svou rodinou. Využijte tyto okamžiky na společné tvoření a sbližování se prostřednictvím zábavy a umění.

S pozdravem,

vaše Majka.

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline ekologické barvy europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na dřevo malování na hedvábí malování na kámen malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodné štětce přírodní barvy přírodní ekologické barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka udržitelnost uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice životné prostředí známý umělec Gerhard Richter
YzIwZmViM