S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Čarujte na plátně! Co všechno dokážou rozmanité špachtle ARTMIE?

22.05.2020

Čarujte na plátně! Co všechno dokážou rozmanité špachtle ARTMIE?

Špachtle jsou skvělým malířským nástrojem. Rozšiřují možnosti malíře na maximum. Zvyšují hloubku a dynamiku, kterou nabývá obraz.

Špachtle a paletový nůž nejsou jen nástroji na míchání barev na paletě. Můžete s nimi vykouzlit neobyčejné efekty přímo na uměleckém díle. Strukturu, ke které vám dopomohou umělecké špachtle nikdy štětcem nedosáhnete. Chce to jen trošku dovednosti.

špachtle artmie a paleta

Malování se špachtlemi vám zajistí, že se už více nebudete trápit zbytečnými detaily, ale užijete si malbu naplno. Po zvládnutí techniky se stanou obohacujícím nástrojem pro vaše výrazné umění. Můžete pracovat s celou řadou nejrozmanitějších špachtlí. V naší nabídce nových špachtlí ARTMIE najdete dokonce 70 různých tvarů a velikostí, z nichž každý je výjimečný a vytváří neopakovatelný efekt.

Textura špachtlemi malovaného obrazu je nezapomenutelná pro každé vnímavé oko pozorovatele umění. Přerušovaný barevný efekt více akrylových barev je něco, co dosáhnete jen s použitím tohoto uměleckého nástroje. Ale abychom špachtlím nekřivdili - kromě surových tahů dokáží jejich ostré, tenké čepele zvládnout i jemné a detailní linie.

abstrakt špachtlemi

Podle čeho si vybírat špachtle z bohaté nabídky?

Všechny špachtle ARTMIE jsou ručně broušené a jejich čepele jsou vyrobeny z kalené a nerezavějící oceli nejvyšší kvality. Povrch hlavice je hladký a připravený pro vrstvu krémové barvy. Stylová dřevěná rukojeť perfektně padne do každé ruky. Malými a tenkými uměleckými špachtlemi dokážete vykouzlit na jakémkoliv povrchu důsledné a přesné tahy, vyhrát se s přechody a detaily. Velké čepele jsou vhodné pro nanášení barvy na větší plochy ve výraznější vrstvě.

malování artmie špachtle

Kromě toho, že ARTMIE špachtle jsou menší a větší, mají i tvary od výmyslu světa. K čemu je vůbec někomu tolik různých špachtlí? Odpověď je jednoduchá. Každá z nich zanechává neopakovatelnou stopu. Každý ručně malovaný obraz je jedinečným originálem, a tak je to i s našimi špachtlemi. Každý tah je jedinečný a vytvoří unikátní efekt. Vyzkoušejte velké množství tvarů, které vám zajistí, že váš obraz bude mimořádný.

Přeji vám pevnou ruku a množství zdařilých tahů našimi ARTMIE špachtlemi.

Vaše Majka

Blog ARTMIE

Štítky

akryl akrylová barva Lefranc & Bourgeois akrylová barva Pentart akrylová fixa akrylový popisovač akvarel akvarelové barvy akvarelové popisovače Amsterdam aranžování ARTMIE ateliér Banksy barva roku barvy na chodník barvy na keramiku barvy na obličej barvy na porcelán barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy pro děti barvy svítící ve tmě batikování beton božský řez COPIC Dekor Paint dekorace dekupáž dřevěná deska EAA EAA 2020 EAA 2021 Ecoline ekologické barvy ekologické malování European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell filmy o umělcích fixy na textil fluorescenční barvy fotorealismus freska Gerhard Richter Gesso háčkování heavy body hedvábí historie hustota akrylových barev impasto Inktober Inktober Artmie Jackson Pollock jak kombinovat barvy jak malovat na sklo jak namalovat růži jak zabavit děti během karantény jarní malování kaligrafie karanténa Koh-i-noor korálky korálová barva křídová barva krok za krokem kufříkový stojan kulatý štětec kvíz lak linoryt Liquitex lití akrylových barev Louvre makramé malované nádobí malování malování moře malování na dřevo malování na hedvábí malování na kůži malování na obličej malování na sklo malování na textil malování podle čísel malování s dětmi malování špachtlemi malování v přírode markery maskovací médium metalická barva míchání akrylových barev modelování modrá barva Molotow mramorování Mucki napínací lišty netoxické barvy olejové barvy paletový nůž papír pasparta patina Pigma Micron planner plátno plátno na lepence plenér popisovače na sklo a porcelán pouring pouring médium přírodní barvy prstové barvy pryskyřice rám Royal&Langnickel šablony k malování šablony na textil Sakura šeps sítotisk sketchbook journal Snazaroo Soft Body SOLO GOYA Triton špachtle špachtle ARTMIE sprej St. Petersburg štětec stojan struktury světlostálost techniky akryl techniky malby tekuté křídy terpentýnový olej transfer tužka tvar štětce uhlík umělci umělecké techniky umělecké termíny umělecké tipy umělecké výrazy umělecký štětec umění vajíčka Van Gogh vlnění papíru vosk výzva zhušťující médium pro akrylové barvy životní prostředí zlatá barva zlatý řez
NmJlMmQ5YT