Čarujte na plátně! Co všechno dokážou rozmanité špachtle ARTMIE?

22.05.2020

Čarujte na plátně! Co všechno dokážou rozmanité špachtle ARTMIE?

Špachtle jsou skvělým malířským nástrojem. Rozšiřují možnosti malíře na maximum. Zvyšují hloubku a dynamiku, kterou nabývá obraz.

Špachtle a paletový nůž nejsou jen nástroji na míchání barev na paletě. Můžete s nimi vykouzlit neobyčejné efekty přímo na uměleckém díle. Strukturu, ke které vám dopomohou umělecké špachtle nikdy štětcem nedosáhnete. Chce to jen trošku dovednosti.

špachtle artmie a paleta

Malování se špachtlemi vám zajistí, že se už více nebudete trápit zbytečnými detaily, ale užijete si malbu naplno. Po zvládnutí techniky se stanou obohacujícím nástrojem pro vaše výrazné umění. Můžete pracovat s celou řadou nejrozmanitějších špachtlí. V naší nabídce nových špachtlí ARTMIE najdete dokonce 70 různých tvarů a velikostí, z nichž každý je výjimečný a vytváří neopakovatelný efekt.

Textura špachtlemi malovaného obrazu je nezapomenutelná pro každé vnímavé oko pozorovatele umění. Přerušovaný barevný efekt více akrylových barev je něco, co dosáhnete jen s použitím tohoto uměleckého nástroje. Ale abychom špachtlím nekřivdili - kromě surových tahů dokáží jejich ostré, tenké čepele zvládnout i jemné a detailní linie.

abstrakt špachtlemi

Podle čeho si vybírat špachtle z bohaté nabídky?

Všechny špachtle ARTMIE jsou ručně broušené a jejich čepele jsou vyrobeny z kalené a nerezavějící oceli nejvyšší kvality. Povrch hlavice je hladký a připravený pro vrstvu krémové barvy. Stylová dřevěná rukojeť perfektně padne do každé ruky. Malými a tenkými uměleckými špachtlemi dokážete vykouzlit na jakémkoliv povrchu důsledné a přesné tahy, vyhrát se s přechody a detaily. Velké čepele jsou vhodné pro nanášení barvy na větší plochy ve výraznější vrstvě.

malování artmie špachtle

Kromě toho, že ARTMIE špachtle jsou menší a větší, mají i tvary od výmyslu světa. K čemu je vůbec někomu tolik různých špachtlí? Odpověď je jednoduchá. Každá z nich zanechává neopakovatelnou stopu. Každý ručně malovaný obraz je jedinečným originálem, a tak je to i s našimi špachtlemi. Každý tah je jedinečný a vytvoří unikátní efekt. Vyzkoušejte velké množství tvarů, které vám zajistí, že váš obraz bude mimořádný.

Přeji vám pevnou ruku a množství zdařilých tahů našimi ARTMIE špachtlemi.

Vaše Majka

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
MjY0Y