Proč jsou fixy Amsterdam ty nej?

25.01.2019

Proč jsou fixy Amsterdam ty nej?

Fixy Amsterdam s vynikajícím krytím jsou perfektní volbou pro designéry i pro začátečníky. Čti, co všechno dokáží a jaké mají oproti jiným výhody.

Akrylové markery Amsterdam od společnosti Royal Talens jsou na bázi vody, vyznačují se permanentností a až vyschnou - jsou voděodolné. Supr, ne? Víš, že obsahují akrylovou barvu, která je vyrobena z uměleckých pigmentů? Tyto markery extra rychle schnou, nepáchnou a poskytují vynikající krytí na většině povrchů. Toto jsou hned tři důvody, pro které si je zamiluješ. Oblíbené popisovače mají průhlednou hlaveň, takže také dobře uvidíš úroveň barvy. Mě si ale získaly hlavně kvůli své přesnosti a jednoduchosti používání.

Na jaké povrchy jsou fixy vhodné?

Odpověď se ti bude líbit - prakticky jsou využitelné na jakémkoli povrchu. Výborně vypadají na površích jako je plátno, dřevo, papír, lepenka, tkanina, plast, kov, terakota, zrcadla, sklo a různé jiné.

Pro koho jsou Amsterdam akrylové markery ideální?

Markery jsou přímo povinnou výbavou zejména pro ilustrátory, designéry, umělce, studenty, ale i pro začátečníky. Perfektně se hodí na kreslení návrhů na surfová prkna, skateboardy, kšiltovky... a to určitě nesmíme zapomenout na graffiti.

Dostupnost barev

Fixy jsou k dispozici až v 46 různých barvách včetně metalických a reflexních barev (neonové / fluorescenční barvy). Barvy jsou buď neprůhledné, poloprůhledné nebo průhledné. Poloprůhledné a průhledné barvy jsou ideální pro vytváření různých vrstev barev. Neprůhledné barvy jsou lepší pro pevné barevné pokrytí. To umělci umožňuje vytvořit některé skutečně zajímavé efekty a vyzkoušet různé malířské techniky. Akrylové fixy Amsterdam můžeš míchat s jinými Amsterdam produkty. Díky stejnému referenčnímu číslu snadno najdeš potřebnou barvu.

Jaké velikosti hrotu Amsterdam markerů ti přinášíme?

-akrylové popisovače Amsterdam Small mají 2 mm kuličkový hrot (šířka linie 1-2 mm), pro jemné detaily a obrysy a jsou k dispozici v 30 barvách.

-akrylové popisovače Amsterdam Medium mají 4 mm kulku pro všechny typy techniky kreslení a jsou k dispozici v 46 barvách.

Jak se používají Amsterdam akrylové popisovače?

Před použitím je musíš dobře protřepat. Ujisti se, že míchací kuličky je dobře slyšet. Tak si budeš jistý, že se pigment rovnoměrně rozptýlí. Potom několikrát zatlač na hrot pera, aby se barva dostala do jeho konce. Tak, a jsi připraven udělat díru do světa!

Jaké další příslušenství máš u nás k dispozici?

-Sada akrylových popisovačů Amsterdam Basic Set. Tato sada obsahuje 6 popisovačů s 4 mm středním kulatým hrotem. Zahrnuty barvy jsou: 275 Primary Yellow, 366 Quinacridone Rose, 564 Brilliant Blue, 507 Ultramarine Violet, 617 yellowish Green and 735 Oxydo Black.

-Sada akrylových popisovačů Amsterdam Reflex Set. Tato sada obsahuje 4 jasné fluorescenční popisovače s 4 mm středně kulatým hrotem. Najdeš tam tyto barvy: 256 Reflex Yellow, 257 Reflex Orange, 384 Reflex Rose a 672 Reflex Green.

 

Zkoušeli jste už Amsterdam akrylové popisovače? Dejte nám své připomínky a tipy!

 

Příjemné tvoření přeji,

Janka

 

 

Blog ARTMIE

Štítky

barva roku 2019 barvy na keramiku barvy na textil kreslení linoryt malovaní růže maskovací kapalina medium svítící ve tmě mramorování pigma micron zpomalovač schnutí akrylové barvy ako na olejové farby akrylové barvy akvarel akvarelové barvy akvarelové barvy white nights Amsterdam antikovací pasta aranžování arches ARTMIE ARTMIE atelier barevné kolo barva roku barvy barvy na obličej barvy na sklo barvy na tělo barvy na textil barvy na tvář a tělo batikování bavlněné plátno beton čistič štětců COPIC corona coronavírus da Vinci da Vinci Maestro damarový lak dárek na MDŽ Dekor Paint dekorácie dekupáž deti dřevěná dekorace dřevěná deska EAA EAA 2020 Ecoline europeanartawards Faber-Castell fixka fixy na textil Fotorealistika freska gesso Ghiant grafická barva na linoryt halloween jak malovat na sklo jaro kaligrafia kaligrafie karanténa Koh-i-noor kontura kontura na hedvábí korálky korálová barva kreatívni tvoření kreslení kreslení mangy Kreul kreul kreul Kreul ktok za krokem kulatý štětec květ lak linoleum Liquitex lití akrylových barev lněné plátno lnený olej magic marble malba malířské plátno malování malování na hedvábí malování na kožu malování na kůži malování na látku malování na obličej malování na porcelán malování na sklo malování na textil malování na tričko malování podle čísel malování špachtlemi markery Míchání Míchání akrylových barev míchání barev modelování molotow molotow Mucki napínací lišta odstíny korálové olej olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejové barvy olejovky organizace prostoru Pébéo Pentart plátno plátno plátno plátno na lepence plátno v rolce plochý štětec popisovače popisovače na sklo a porcelán porcelán pouring médium primární barvy přírodní štětec přírodní štětec Přirozená černá prstové barvy rez Royal Talens Royal&Langnickel růže šablony na textil sakura saténová stuha sekundární barvy šeps silikonová forma šiřka štetce sítotisk sketchbook journal sklo snazaroo Solo Goya SOLO GOYA Triton soutež špachtle špachtle špachtle artmie sprej St. Petersburg štetce štětce štetce na akvarel štetec stojan struktury suchý štetec světlostálost svítící barvy syntetický štětec techniky techniky malby techniky nanášení barev technmiky malování terpentín terpentínový olej textury plátna tloušťka štetce transfer tužka tužka uhlík umělci umělecké dovednosti umělecké schopnosti umělecké studium umělecké tipy Umton UMTON vajíčka váleček na linoryt van gogh van gogh vánoce Velikonoce velikost štetce viskozita viskozita akrylových barev voda White Nights živice známý umělec Gerhard Richter
ZTI2Mz